Na dzień przed 98 rocznicą przywrócenia Polski na mapę świata po 123 latach niewoli społeczność naszej szkoły wraz z innymi placówkami powiatowymi brała udział w uroczystościach upamiętniających odzyskanie niepodległości. Nasze koleżanki i koledzy z koła teatralnego „Reflektor” wystąpili w akademii okolicznościowej pt. „Nasz naród jak lawa.” Scenariusz tego przedstawienia przygotowali nauczyciele : pani Ewa Wesołowska, p. Ewa, Fede, p. Joanna Marta Lewandowska i p. Sylwester Ziomek. Wspaniale przygotowany montaż słowno-muzyczny był bardzo wymownym akcentem patriotycznym nagrodzonym gromkimi brawami. Następnie w skupieniu i ciszy wszyscy wzięli udział we Mszy Świętej w intencji naszej wolnej Ojczyzny.

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *