Oliwia Rochnowska i Wiktor Teska wśród najlepszych z najlepszych stypendystów Pomorza i Kujaw!!!
22 marca 2017 roku w audytorium Centrum Optyki Kwantowej Instytutu Fizyki UMK w Toruniu odbyła się konferencja naukowa dla najlepszych licealistów, stypendystów programu „Prymus Pomorza i Kujaw” oraz dyrektorów szkół okręgu toruńskiego. Celem projektu „Prymus Pomorza i Kujaw” jest zwiększenie szans rozwoju edukacyjnego uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości uczących się w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w regionie kujawsko-pomorskim. Najlepszym uczniom m. in. Oliwii i Wiktorowi listy gratulacyjne wręczył Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a prof. dr hab. Włodzisław Duch wygłosił dla nich wykład pt. „Czy technologia pomoże nam usprawnić nasze mózgi?”. Spotkanie zakończyło się wizytą stypendystów w laboratoriach naukowych Centrum Optyki Kwantowej Instytutu Fizyki UMK.

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *