W ramach promocji szkoły biblioteka przygotowała wystawę pt.” Rypin w literaturze”. Do promocji szkoły włączyła się społeczność szkolna  oraz dyrektor szkoły, nauczyciele języka polskiego, historii. Dyrektor szkoły spotkał się w bibliotece z kandydatami do liceum. Omówił ofertę kształcenia na rok szkolny 2017/ 2018, jako historyk, przybliżył historię naszej szkoły. Młodzież w tym czasie miała możliwość zapoznania się z publikacją o naszej szkole „Ta nasza młodość …” oraz z literaturą związaną z naszym miastem i regionem. Drzwi otwarte stały się także  okazją do promocji  nowości  wydawniczych zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w środowisku lokalnym. W tym dniu bibliotekę odwiedzali rodzice.  Zapoznali się z wystawą  i ofertą kształcenia. Grupy odwiedzające bibliotekę otrzymały folder z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018, przygotowany przez nauczyciela informatyki mgr M. Westfal i nauczycieli bibliotekarzy: mgr E. Bukowską i mgr I. Olszewską.

Opiekun  świetlicy  p. mgr S. Mazanowska  wykonała z młodzieżą  plakaty promujące czytelnictwo na Drzwi Otwarte w bibliotece.

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *